شرکت فعالیت‌های بازرگانی خود را برای اولین بار در زمینه ساختمان شروع نمود و با استعانت از خدای متعال و با استفاده صحیح از دانش کار و لزوم نیاز فردای بازار توانست مدارج ترقی را به سرعت بپیماید.

این شرکت مفتخر است با تکیه بر سابقه طولانی همراهی کادری مجرب و تحصیل‌کرده با سابقه چندین ساله خود در امر صادرات و واردات کالا از کشورهای همسایه عراق، ترکیه، امارات متحده عربی، کویت، ارمنستان، چین و به آنها در جامعه نامی آشنا برای صادرات و واردات کالا در کلیه گمرکات کشور باشد و نیز توانسته سایر اقدامات خود را در کشور عراق توسعه داده و با یاری خداوند این امر در کشورهای دیگر همسایه نیز توسعه پیدا خواهد کرد تا در پی آن جلب اعتماد شما عزیزان را به دنبال داشته باشد.

اهداف و فعالیت ها:

 • ارائه راهکار جهت طراحی، تعریف و اجرای پروژه های بازرگانی
 • ارائه و معرفی vendor  جهت تامین تجهیزات و ارائه خدمات
 • مذاکره و پیگیری تمام امور جهت صادرات تجهیزات از داخل به خارج و بالعکس
 • معرفی و شناساندن محصول ایرانی به عنوان یک کالای مرغوب در سطح استاندارهای جهانی به بازارهای جهانی
 • توسعه اشتغال در کشور به کمک افزایش صادرات
 • ایجاد زنجیره تامین و شبکه توزیع قابل اعتماد در سطح جهان برای کالاها و برندهای ایرانی
 • استفاده از ابزار تجارت الکترونیک در جهت توسعه صادرات کشور
 • استفاده بهینه از پتانسیل‌های داخل کشور جهت ارتقا و سود دهی هم به اشخاص حقیقی و هم به اشخاص حقوقی
 • ارتباط با منابع خارجی جهت واردات و صادرات و ارزآوری  به داخل کشور
 • شناساندن توانانمندیهای داخل کشور به خارج از کشور
 • واردات کلیه اجناس از کشور چین و تحویل آن در کلیه نقاط ایران و سایر کشورها
 • پذیرش سفارش خرید از کلیه کشورها
 • ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور ایران

از دیگر فعالیتهای شرکت در راستای خدمت رسانی به شما بازرگانان محترم، صادرات، واردات و دیگر عملیات گمرکی است که با وجود شعب مختلف در کلیه بنادر کشور اعم از بندرعباس، بوشهر و شهریار و ... این امر تسهیل خواهد شد.

همچنین مجموعه راه پویا دوام با سابقه در امر واردات، توزیع و صادرات انواع دیزل ژنراتور، تامین و صادرات انواع چراغ های دیواری و سقفی با کاربردهای اداری – تجاری، تزئینی، صنعتی، ضد انفجار و فضای آزاد و سیستمهای جریان ضعیف از جمله شبکه کامپیوتر، سیستمهای اعلان حریق، دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP Camera)، تلفن تحت شبکه (VoIP) و پیجینگ تحت شبکه در ایران، انواع یو پی اس های اداری و صنعتی و ترانکینگ و کلید و پریز، افتخار ارائه خدمات مشاوره، تهیه، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش با برندهای معتبر برای پروژه های صنعتی، ساختمانی و عمرانی، نفت و گاز و پتروشیمی، بیمارستانها، کارخانجات، فرودگاه‌ها و کلیه شرکت‌ها، سازمان‌ها، ارگان‌ها و مراکز تجاری و تفریحی و خدماتی کشور را دارد.

همچنین شرکت به صورت انحصاری اقدام به برگزاری نمایشگاه دائمی برای محصولات فوق الذکر در شهر کربلا کرده و توانسته به صورت کامل بازار کربلا، نجف و شهرهای اطراف را بدست بگیرد.

افتخار داریم که با رعایت استانداردها و سیستم‌های کیفی در اجرای پروژه ها و نیز با همکاری برندهای معتبر، محصولاتی از جمله ولوو پنتا، پرکینز، کامینز ودویتس، ام تی یو در موتورهای دیزل، استمفورد، مکالته، مارلی و لوری سومر برای ژنراتورها، انواع برندها در سیستم‌های جریان ضعیف و برندهای کلراید، مسترگارد پاو در یو پی اس را در حوزه‌های گوناگون صنعتی، ساختمانی، نفت و گاز و پتروشیمی، کارخانه‌ها، فرودگاه‌ها و بسیار از مراکز خدماتی و تجاری کشور اجرا و مورد بهره برداری کارفرمایان قرار دهیم.

همچنین شرکت افتخار دارد که کلیه خدمات صادرات و واردات در زمینه محصولات، فراورده‌ها و مواد غذایی ارگانیک و غیر ارگانیک را با توجه به نیاز مصرف کننده و مطالعه دقیق روی بازارهای هدف کشورهای ایران، ترکیه و عراق را انجام دهد و امید است که با استعانت خداوند این امر در کشورهای اروپایی نیز توسعه پیدا کند.

 

شرکت در نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی و صنایع وابسته که در کشور ترکیه و شهر ازمیر برگزار گردید

و همچنین راه‌اندازی نمایشگاه دائمی در شهر کربلا از جمله فعالیت‌های مهم شرکت راه‌پویا در سنوات گذشته بوده است.